Cinsel Danışmanlık

Kayseri Psikolog Mihriban Alemdar,  kanıtlanmış “Seksofonksiyonel Cinsel Terapi” yöntemi ile Cinsel Danışmanlık alanında aktif olarak hizmet vermektedir. Cinsel Danışmanlık almak için hemen bizimle iletişime geçin.

Daha Kaliteli Bir Çift Hayatı

Kayseri Psikolog Mihriban Alemdar, Kayseri Cinsel Danışmanlık alanında aktif olarak hizmet vermektedir. Cinsel danışmanlık, cinselliğin işleyişi ve bu işleyişte ortaya çıkan olası sorunların çözümüne odaklanan teknikleri barındırır.

Cinsel Danışmanlık

Neden Önemlidir?

Cinsellik; cinsel duyguları, düşünceleri ve haz mekanizmalarını içeren, çiftler arasında fiziksel, duygusal ve psikolojik bir aktarım oluşturan süreçtir. Bu süreç kişiseldir ve kim olduğunuzun önemli bir parçasıdır.

Kaliteli ve sağlıklı bir ilişki kurabilmek için çiftler cinsellik üzerine konuşabilmeli, birbirlerinin istek ve arzularını değerlendirerek, belirledikleri sınırlar içerisinde paylaşımda bulunmalıdırlar.

Bu süreç içerisinde kendi baş etme mekanizmaları ile çözüme ulaşamadıklarında ise bir uzman yardımına başvurmaktan çekinmemelidirler.

Cinsel Danışmanlığın Faydaları

cinsel danışmanlık
cinsel danışmanlık

Danışmanlık Gerektiren Durumlar

Cinsel Danışmanlık Süreci

Kaliteli bir çift hayatına adım atmak ve cinsellik ile ilgili yaşadığınız problemleri güvenilir bir ortamda çözüme kavuşturmak için Kayseri psikolog Mihriban Alemdar ile iletişime geçebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Cinsel danışmanlık hakkında sıkça sorulan sorular ve yanıtları.

Mahremiyet kurallarına uygun, etik ve güvenilir terapi ortamında, yaşadğınız zorlukları ele alma konusunda herhangi bir problem yaşamazsınız. Cinsellik konusunu tabu olmaktan çıkarmak ve konuşabilmeye başlamak, atılacak en önemli adımlardan biri olacaktır.

Kayseri psikolog fiyatları terapiyi uygulayacak uzmana ve sürece bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Cinsel Danışmanlık sürecinde paket programlar üzerinden planlama yapılabilmektedir. Psikolog ücretleri hakkında detaylı bilgi almak ve psikoterapi süreci ile ilgili sormak istediklerinizi öğrenmek için Kayseri psikolog Mihriban Alemdar ile iletişime geçebilirsiniz.

Randevunuzu Planlayın

En uygun tarihte randevunuzu planlayabilmemiz için şimdi formu doldurun, sizi en kısa sürede arayalım.

Scroll to Top
Sohbet aç.
💬 Yardımcı olmamızı ister misiniz?
Psikolog Mihriban Alemdar
👋 Merhaba,
Cinsel Danışmanlık ile ilgili bilgi almak ister misiniz?