Online Danışmanlık

Kayseri Psikolog Mihriban Alemdar,  kanıtlanmış terapi yöntemleri ile Online Danışmanlık alanında aktif olarak hizmet vermektedir. Pandemi sürecinde yaşadığınız zorlukları ele almak ve güvenli ortamınızda terapi sürecini başlatmak için hemen bizimle iletişime geçin.

Kendinize Bir İyilik Yapın;

Kayseri Psikolog Mihriban Alemdar, Online Danışmanlık alanında aktif olarak hizmet vermektedir. Online danışmanlık, telekonferans ya da video konferans aracılığıyla ruh sağlığı hizmetleri ve internet üzerinden destek sağlamayı içerir. Yüz yüze yapılan görüşmelerde olduğu gibi etik, gizlilik ve mahremiyet unsurlarının dikkate alınması gerekmektedir.
Online danışmanlık hizmetinin, yüz yüze terapi kadar etkili olduğu çeşitli çalışmalar ile kanıtlanmıştır.

online danışmanlık (1)

Faydaları Nelerdir?

Online Danışmanlık Hangi Durumlarda Uygun Değildir?

online danışmanlık (1).jpeg1
anasayfa

Uzman Ararken Nelere Dikkat Edilmeli?

Online danışmanlık hizmeti almak isteyen bireylerin, uzman ararken dikkatli olması önemlidir. Bu danışmanlık hizmetini sunan bazı kişiler, nitelikli ya da lisanslı değildir.

Bu durum süreci etkisiz kılmakla birlikte aynı zamanda kişiye zarar verebilir. Bu nedenle ilgili uzmanın, gereken teknik becerilere sahip olduğuna emin olmanız çok önemlidir.

Online Danışmanlık İçin Hazır Mısınız?

Yüz yüze danışmanlık hizmetinde olduğu gibi etik ve gizlilik hassasiyetleri göz önünde bulundurularak planlanmış online danışmanlık hizmeti almak için Kayseri psikolog Mihriban Alemdar ile iletişime geçebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Online danışmanlık hakkında sıkça sorulan sorular ve yanıtları.

Tıpkı yüz yüze olan psikolog hizmetinde olduğu gibi online danışmanlık sürecinde de gizlilik esastır. Görüşmeler mahremiyete uygun olarak planlanmaktadır.

Kayseri psikolog fiyatları terapiyi uygulayacak uzmana ve sürece bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Online danışmanlık ücretleri, ofis ortamında olan yüz yüze seansların ücreti ile aynı olarak belirlenmiştir. Psikolog ücretleri hakkında detaylı bilgi almak ve psikoterapi süreci ile ilgili sormak istediklerinizi öğrenmek için Kayseri psikolog Mihriban Alemdar ile iletişime geçebilirsiniz.

Randevunuzu Planlayın

En uygun tarihte randevunuzu planlayabilmemiz için şimdi formu doldurun, sizi en kısa sürede arayalım.

Scroll to Top
Sohbet aç.
💬 Yardımcı olmamızı ister misiniz?
Psikolog Mihriban Alemdar
👋 Merhaba,
Online Danışmanlık ile ilgili bilgi almak ister misiniz?