Yaygın Kaygı Bozukluğu

Kayseri Psikolog Mihriban Alemdar, kanıtlanmış terapi yöntemleri ile Yaygın Kaygı Bozukluğu konusunda aktif olarak hizmet vermektedir. Kaygılarınız ile ilgili destek almak için hemen bizimle iletişime geçin.

Kendinize Bir İyilik Yapın;

Yaygın kaygı bozukluğu olan bireyler, çoğu zaman endişeli hissederler ve kendilerini en son ne zaman rahat hissettiklerini hatırlamakta zorlanırlar. Bu bireylerin hayatında endişe, sinirlilik ve gerginlik hakimdir. Çoğu zaman, birçok konuda aşırı endişe duyduklarını kabul ederler ancak endişe ve huzursuzluk üzerinde herhangi bir kontrol sağlayamazlar. Akıllarındaki kaygı içerikli düşünce çözülür çözülmez farklı bir konu hakkında düşünmeye başlarlar. Bu durum bireyi, hem zihinsel hem fiziksel olarak yorar ve aynı zamanda enerjinin tükenmesine neden olur.

pexels-nathan-cowley-897817

Belirtileri Nelerdir?

Tanı Kriterleri Nelerdir?

Bu belirtiler 6 ay boyunca devam etmeli ve bireyin endişeli olduğu günlerin sayısı diğer günlerden daha fazla olmalıdır.

pexels-mikael-blomkvist-4153229
pexels-andrea-piacquadio-3752834

Tedavi Süreci

Yaygın Kaygı Bozukluğunu Yenmeye Hazır Mısınız?

Her bir öykü ve yaşantıda, birbirimizin hayatlarına dokunacağımızı bilmenin heyecanı ile sadakat, etik ve gizlilik gibi hassasiyetleri göz önünde bulundurarak psikoterapi sürecinize şimdi başlayalım.

Sıkça Sorulan Sorular

Oyun Terapisi hakkında sıkça sorulan sorular ve yanıtları.

Diğer tüm kaygı bozukluklarında olduğu gibi yaygın anksiyete bozukluğu tedavisinde de psikoterapinin önemi büyüktür. Psikoterapi desteği sayesinde, aktif olan düşünce sürecinin durdurulması ve kaygı anının yönetilmesi gibi konularda uzmanlaşmış olursunuz. Terapi ile yaşadığınız bu durum sorun olmaktan çıkar ve kaliteli bir yaşama adım atarsınız.

Kayseri psikolog fiyatları terapiyi uygulayacak uzmana ve sürece bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Psikolog ücretleri hakkında detaylı bilgi almak ve süreç ile ilgili sormak istediklerinizi öğrenmek için Kayseri Psikolog Mihriban Alemdar ile iletişime geçebilirsiniz.

Randevunuzu Planlayın

En uygun tarihte randevunuzu planlayabilmemiz için şimdi formu doldurun, sizi en kısa sürede arayalım.

Scroll to Top
Sohbet aç.
💬 Yardımcı olmamızı ister misiniz?
Psikolog Mihriban Alemdar
👋 Merhaba,
Yaygın Kaygı Bozukluğu ile ilgili bilgi almak ister misiniz?