Hakkımızda

Kayseri’nin en çok tavsiye edilen Psikologlarından Mihriban Alemdar hakkında.

Kayseri Psikolog Mihriban Alemdar özel ofisinde psikolog olarak çalışmakta olup, çocuk-ergen terapileri ve bireysel terapiler yürütmektedir. Özellikle çocuklarda davranış bozuklukları, oyun terapisi, aile içi iletişim sorunları, ebeveyn danışmanlığı ve yetişkin terapileri konusunda aktif olarak hizmet vermektedir.

Psikolog Mihriban Alemdar, psikoloji lisans eğitimini Nuh Naci Yazgan Üniversitesi’nde bölüm birinciliği ile tamamlamıştır. Lisans döneminde Avrupa Birliği tarafından desteklenen “Dezavantajlı Kişilerin Sosyal Entegrasyonu İle İstihdam Edilebilirliklerinin Geliştirilmesi Hibe Programı” kapsamında proje katılımcılarına gönüllü psikolojik danışmanlık hizmetinde bulunmuştur.

Psikolog Mihriban Alemdar, almış olduğu eğitimlere ek olarak çeşitli kurumlarda uzman psikiyatristlerin eşliğinde staj tecrübelerinde bulunarak süpervizyonlarını tamamlamıştır.

Lisans eğitimini ve süpervizyonlarını tamamladıktan sonra Belçika’da yaşayan göçmen kadınlar ve çocuklar ile ilgili bir araştırma üzerinde çalışmak için Belçika’da bulunmuştur. Akademik faaliyetlerin yanı sıra Belçika’daki eğitim süreci boyunca göçmen ailelerin çocukları ile çalışma fırsatı elde etmiş ve bu çocukların psikososyal rehabilitasyonları için çeşitli faaliyetler yürütmüştür.

Bununla birlikte; uyum sorunu ve çeşitli davranışsal sıkıntılar yaşayan çocuklar, otizmli çocuklar ve bu çocukların ailelerinin başa çıkma becerilerini geliştirmek adına yürütülen faaliyetlere katılmıştır.

Tamamladığı Eğitimler

Online Danışmanlık
Scroll to Top
Sohbet aç.
💬 Yardımcı olmamızı ister misiniz?
Psikolog Mihriban Alemdar
👋 Merhaba,
Hakkımızda ile ilgili bilgi almak ister misiniz?